urlaub Deutsch English English

LOCATIE
SLAAPKAMERS
PERSONEN

Ubud
4
8

awang-awang

Awang-Awang kan vertaald worden als "zwevend in de ruimte tussen hemel en aarde" gelegen aan de rand van een grot met adembenemend uitzicht over de heilige Petanu rivier en tropische natuur.


Gelegen in de koele heuvels, 5 km van Ubud, bekend voor de fijne kunstgallerijen, restaurants en rijk cultureel leven. De villa is ong. 50 min. rijden van het vliegveld. De tien min. durende rit van Ubud naar de villa gaat lang prachtige rijstvelden, bergen en men ziet de heilige volkaan Gunung Agung in de verte op de achtergrond.



Het huis heeft vele unique antieke kunststukken en meubels van Java en Lombok. De decoratie bestaat uit traditionele gewoven doeken, standbeelden, houtsnijwerk en poppen.  De materialen die men gebruikt heeft voor het dak en de terracotta vloeren zijn handgemaakt door lokale artiesten. Het huis is koel door de fans die aanwezig zijn en de koele natuurlijk bries.

Welkomstdrankje bij aankomst
Ontbijt inclusief
Satteliet TV
24 Uur beveiliging
IDD Telefoon

Villa Prijzen
 Laag 
Hoog
 Piek
 $ 443
 $ 512
 $ 575

Laatste Minuut Boekingen


Deze Villa heeft een specialie korting voor lang verblijf e


Alle prijzen zijn in US Dollars per nacht uitzonderingen toegelaten